Dziś jest wtorek, 24 listopad 2020. Imieniny: Emmy, Flory

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

22.11.2020 r.

W ostatnią niedzielę roku kościelnego zbieramy sie na Eucharystii, by oddac cześć Chrystusowi Królowi, który umarł i zmartwychwstał, by przygotować nam królestwo za każdy dobry czyn, za to żeśmy Go dostrzegli w świecie i przypominali światu, że On ukochał każdego człowieka

Od oniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy.

Codziennie o 17.00. różaniec.

Wypominki o 17.30.

Msza św. w czwartek: poranna w kaplicy, wieczorna w kościele.

Za tydzień rozpoczniemy ADWENT. Prosimy o zaplanowanie czasu na udział w roratach, które tradycyjnie odprawiane będą o 6.30.

Od dziś są do nabycia opłatki w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Ruszyła także akcja Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Doi nabycia są świece wigilijne, kartki świąteczne i sianko na stół wigilijny. Od przyszłej niedzieli ruszy akcja "Paczuszka dla Maluszka" oraz "Torba Miłosierdzia".


Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie parafii i sanktuarium, na tacę, w kopertach i za przelewy bankowe, a także za każdy przejaw Waszej życzliwości. Serdeczne Bóg zapłać.

Parafianom, przybyłym pielgrzymom, jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże.

Błogosławionej dobrej niedzieli.


sw. Jozef

Koniecznie zacznij modlić się tą modlitwą za wstawiennictwem św. Józefa już teraz